Přihlášen : Host (Guest)  
SupraRO Forum -> Server -> Dotazy a připomínky

Reply to this topic

MacBook aneb Jabko
ThomasMoore
Napsáno: Dec 11 13, 23:00:30 PM Post: #1

Baby
Group Icon

Skupina: Member
Žádný člen.: 323
Připojil(a): 9-Dec 13
Ahoj mám pár dotazů, ohledně hraní na této platformě, zatím jsem nezjistil jak je možné pár následujících věcí:

Battlemode? po zadání /bm nefunguje?
Rychlolišta pro skilly - od začátku mam pouze okna pro dva skilly a nejde mi ji nijak rozšířit nemam žádné šipky na roztažení..
Používání skillů - Mac má místo F1,F2 funkce a tyto klávesy standartně nefungují, ví někdo jak přepnout na klasické fungování?

Předem díky za každou radu :)
top QuotePost
LuRy
Napsáno: Dec 11 13, 23:17:20 PM Post: #2

Colonel
Group Icon

Skupina: Administrator
Žádný člen.: N/A
Připojil(a): 14-Oct 11
QUOTE (ThomasMoore @ Dec 11 13, 23:00:30 PM)

Ahoj mám pár dotazů, ohledně hraní na této platformě, zatím jsem nezjistil jak je možné pár následujících věcí:

Battlemode? po zadání /bm nefunguje?
Rychlolišta pro skilly - od začátku mam pouze okna pro dva skilly a nejde mi ji nijak rozšířit nemam žádné šipky na roztažení..
Používání skillů - Mac má místo F1,F2 funkce a tyto klávesy standartně nefungují, ví někdo jak přepnout na klasické fungování?

Předem díky za každou radu :)

BM na renewal klientu neni pres /bm ale je zaply nativne od zacatku.
Rychlolista se aktivuje pres F12 a je roztahizelna na 4 radky kde kazde okynko reprezentuje klavesu na klavesnici takze ve vysledku F1-12 nemusis vubec pouzivat

--------------------
top QuotePost

Reply to this topic
[ Doba provádění skriptu: 0.045 ]   [ 4 SQL ]   [ GZIP Disable ]   [ Theme: Reinforced Morroc by LuRy & warot_306 ]
SGCP 4.6.4 Modified by LuRy © 2009 - 2017. All Rights Reserved.