Přihlášen : Host (Guest)  
SupraRO Forum -> Server -> Nápady a návrhy

Reply to this topic

Autoloot homun - zase
sicocz
   Napsáno: Nov 11 11, 17:40:21 PM Post: #1

Baby
Group Icon

Skupina: Member
Žádný člen.: N/A
Připojil(a): 11-Nov 11
Ahoj.. Takže ač tu hraji krátce, deptá mě, že nejde autoloot když zabíjí homun.
Můžu být akční jak chci, ale kkthxbb nejde :)
Protože jsi to ty LuRy zakázal..

Takže se chci zeptat, Proč?
Homun po 10ti min nedostane exp.. Tak to sniž na 5 minut a zapni mu autoloot ne?
Já nemám v úmyslu afkovat, ale prostě je to težce nefér. Já musim vše sbírat a strachovat se ať to něco nesežere, nebo ať to nedejbůh neleží na warpu. Kdežto sniper? Si přiběhne, přes celej screen něco zabije a věci hurá do baťůžku..
Prostě kravina.. Nebo zapni autoloot a nastav ať se po minutě bez pohybu vypne. Ding zamezeno AFK.
Pokud chceš říct že se ti to nechce psát, VojtaT říkal něco o tom že by to sepsal.
Popřemejšlej a odepiš... Díky
Nepomohlo by to jen mě, ale i alchům a jejim nebohým zadíčkám :P
top QuotePost
LuRy
Napsáno: Nov 11 11, 22:25:40 PM Post: #2

Colonel
Group Icon

Skupina: Administrator
Připojil(a): 14-Oct 11
QUOTE (sicocz @ Nov 11 11, 17:40:21 PM)

Ahoj.. Takže ač tu hraji krátce, deptá mě, že nejde autoloot když zabíjí homun.
Můžu být akční jak chci, ale kkthxbb nejde :)
Protože jsi to ty LuRy zakázal..

Takže se chci zeptat, Proč?
Homun po 10ti min nedostane exp.. Tak to sniž na 5 minut a zapni mu autoloot ne?
Já nemám v úmyslu afkovat, ale prostě je to težce nefér. Já musim vše sbírat a strachovat se ať to něco nesežere, nebo ať to nedejbůh neleží na warpu. Kdežto sniper? Si přiběhne, přes celej screen něco zabije a věci hurá do baťůžku..
Prostě kravina.. Nebo zapni autoloot a nastav ať se po minutě bez pohybu vypne. Ding zamezeno AFK.
Pokud chceš říct že se ti to nechce psát, VojtaT říkal něco o tom že by to sepsal.
Popřemejšlej a odepiš... Díky
Nepomohlo by to jen mě, ale i alchům a jejim nebohým zadíčkám :P

AFK hunteru homunu bylo tu uz dost tak me to prestalo bavit vecne banovat a upozornovat tak je to udelany takhle.. jakmile to zapnu uvidim 5-10 charu s homunama na dobrych mistech (vite jaky mista myslim:) ) a budou huntit.. nekteri si z toho uz delali i prdel takze je to udelany takhle.. jinak afk exp je nastavenej na 4 minuty ale to se nevztahuje na loot. kdyz bych udelal neco podobnyho i s lootem coz je v serveru implementovany vztahovalo by se to i na share loot part coz by byl byl dalsi zbytecnej zasah..

--------------------
top QuotePost
007late
Napsáno: Dec 12 13, 09:41:06 AM Post: #3

Baby
Group Icon

Připojil(a): 28-Oct 12
Takže když si třeba s vanilem natahnu vláček a nechám ho to zabít..loot bude na zemi jo? :/
top QuotePost
Nerick
Napsáno: Dec 20 13, 10:56:40 AM Post: #4

Baby
Group Icon

Žádný člen.: 679
Připojil(a): 20-Dec 13
Navrhuji kompromis !!

Na několika serverech jsem viděl tento problém taky a vyřešili ho tak, že pokud se alch pohybuje nebo utoci tak je autoloot zapnuty + odezva 5-10 sec, takze nemuze ani afk huntit ani se neudre k smrti sbiranim itemů

top QuotePost

Reply to this topic
[ Doba provádění skriptu: 0.07 ]   [ 4 SQL ]   [ GZIP Disable ]   [ Theme: Reinforced Morroc by LuRy & warot_306 ]
SGCP 4.6.4 Modified by LuRy © 2009 - 2017. All Rights Reserved.