Přihlášen : Host (Guest)  
SupraRO Forum -> Jobs -> Archer class

Reply to this topic

Sniper - Build, Vše o tomto classe
Flashiik
Napsáno: Nov 5 12, 19:30:19 PM Post: #1

Baby
Group Icon

Skupina: Member
Žádný člen.: N/A
Připojil(a): 30-Aug 12
Chtěl bych se zeptat , jaký je nejužitečnější build pro snipu v týhle době .. když jsem já naposled hrál, (než jsem zapnul Supru ) hrála se snipa ještě na dmg a dokonce i sundavala a to víc buildů,

- FA Sniper
- DS Sniper
- Crit Sniper
- etc*****

Spousta těch buildů byla schopná sundat i SinaX ( s trochou štěstí )

Když jsem se ptal ve hře bylo mi řečeno že Sniper je už pouze na pasti a na Hunt .. Co si o tom myslíte vy?
top QuotePost
Cloud
Napsáno: Nov 6 12, 15:25:30 PM Post: #2

Major
Group Icon

Připojil(a): 14-Oct 11
QUOTE (Flashiik @ Nov 5 12, 19:30:19 PM)

Chtěl bych se zeptat , jaký je nejužitečnější build pro snipu v týhle době .. když jsem já naposled hrál, (než jsem zapnul Supru ) hrála se snipa ještě na dmg a dokonce i sundavala a to víc buildů,

- FA Sniper
- DS Sniper
- Crit Sniper
- etc*****

Spousta těch buildů byla schopná sundat i SinaX ( s trochou štěstí )

Když jsem se ptal ve hře bylo mi řečeno že Sniper je už pouze na pasti a na Hunt .. Co si o tom myslíte vy?

no já jsem snipera na GW nikdy nehrál, ale jestli chceš snipera na GW, tak jsou převážně 2 druhy: FA sniper a statusovej sniper

FA sniper: bych jel nějak takto

140-150 dex
70-97 vit
100-120 int
zbytek agi

http://calcx.wushuang.ws/?caybLbiababa9bBbBabuaaaaaaaaaaaaaalkaa4aaaaaakXaad7hMeupHbnpKbppNgKfwbMfwcvaaaaajkkkafakkabkkaaaaaaaabaaacuaaaaHaaaa

DS sniper je na gw nanic (kvuli vite) a o critikalu nemluvim
top QuotePost
Flashiik
Napsáno: Nov 6 12, 21:56:29 PM Post: #3

Baby
Group Icon

Připojil(a): 30-Aug 12
Chápu takže Snipera se na GW prostě dělat už nevyplatí ..
Statusovej ? jenže s tim těžko něco zabiješ .. a kdybych na GW chtěl sloužit jako support tak si udělám Priesta , Proffa.. a s tim FA snipem.. fakt to funguje? Nikdy sem to ani neviděl tak si to moc neumím představit, celková práce toho bude asi naházet pasti, stát ve stringách a házet FA že?

S tim Criticalem.. to by nemusel bejt až tak špatnej nápad ne? udělat ho na 185+ aspd a na 160 dex.. to by mohlo dávat i hezký dmg..
top QuotePost
Cloud
Napsáno: Nov 7 12, 15:51:06 PM Post: #4

Major
Group Icon

Připojil(a): 14-Oct 11
QUOTE (Flashiik @ Nov 6 12, 21:56:29 PM)

Chápu takže Snipera se na GW prostě dělat už nevyplatí ..
Statusovej ? jenže s tim těžko něco zabiješ .. a kdybych na GW chtěl sloužit jako support tak si udělám Priesta , Proffa.. a s tim FA snipem.. fakt to funguje? Nikdy sem to ani neviděl tak si to moc neumím představit, celková práce toho bude asi naházet pasti, stát ve stringách a házet FA že?

S tim Criticalem.. to by nemusel bejt až tak špatnej nápad ne? udělat ho na 185+ aspd a na 160 dex.. to by mohlo dávat i hezký dmg..

FA sniper není špatnej, ale musí mít perma stringy

http://www.youtube.com/watch?v=TwSI9PQFaIY&feature=bf_next&list=PL68A62B74DA4557A8
top QuotePost

Reply to this topic
[ Doba provádění skriptu: 0.063 ]   [ 4 SQL ]   [ GZIP Disable ]   [ Theme: Reinforced Morroc by LuRy & warot_306 ]
SGCP 4.6.4 Modified by LuRy © 2009 - 2018. All Rights Reserved.