Writing /var/www/supraro.badgateway.cz/web/wiki/data/cache/c/c54ef089f2b5c58c97a8b6781b354ca3.metadata failed
 


Návod pro Nováčky

  • Pro úplné nováčky v této hře doporučuji si pročíst povolání, co který obsahuje a i pročíst NPC ve hře, protože tento server má spoustu nových vymožeností oproti oficiálních servrech nebo nejrozšířenějších českých. K tomuto návodu se při prvním přihlášení na postavu plánuje v novice zóně(místo kde se objevíte) NPC, které Vás provede hrou a pomůže Vám správně expit a udělat si postavu podle svých představ.

Registrace

formular.jpg

Stáhnutí

stahnuti.jpg POZN: Klikejte pro zvětšení obrázků.

  • Nejdříve stáhnete a spustíte ten první balíček se hrou a poté ten druhý patch.
  • Až vše nainstalujete spusťte SupraROPatcher.exe a čekejte než se to dokončí.

petcher.jpg

  • Poté spustíte SupraRO.exe a Spustí se Vám celá hra a můžete začít.

Vytvoření postavy

screensupraro009.jpg

  • Výběr postavičky je důležitá součást hry. Doporučuji si nechat ten samí účes i barvu, protože je v Pronteře (hl. město) Stylista. A některé barvy a účesy nejsou povolené, když chcete vytvořit postavičku a nepustí Vás to dál. Staty si není také třeba měnit až projdete aurou tak se Vám resetnou a už budete vědět jak na to.

Hra

screensupraro009_2_.jpg

  • Když vstoupíte do hry objevíte se v Novice zóně, tam můžete zabíjet do 50 base lvlu. Jako první co udělejte je oblíkněte si věci co dostáváte do začátku: Knife a Cotton Shirt. Inventář otevřete stisknutím Alt + E a dáte si druhou kolonku:Zbroj a dvakrát kliknete na každou věc tím ji oblíknete. Můžete se podívat jak to vypadá na Alt + Q.

screensupraro011.jpg

  • Také si dejte enter a spustí se Vám chat a do toho napište @autoloot (automaticky Vám bude sbírat věci, které spadnou z monstra). Poté zabíjejte Poringy a až budete mít 10job portněte se do Prontery. Rychlé porty do měst se dávají @go a nějaké číslo. Například “@go 0“ je Prontera. Když napíšete samotné @go vypíše Vám to možnosti měst jaké máte.

staty.jpg

  • Na přestoupení, které se dělá v Pronteře u Job Changer, je třeba mít rozdělené staty a skilly, teda přesněji musíte mít skilly. A to jedinný skill který máte a to je Basic Skill. Tabulku skillů pustíte Alt + S a objeví se Vám buďto malá tabulka, ale ze začátku je ta velká. Změníte to kolečkem s „mínusem“ uvnitř, který se nachází vpravo nahoře.

skilly23.jpg

navod_pro_novacky.txt · Poslední úprava: 2011/02/21 18:53 (upraveno mimo DokuWiki)
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki